Навіть у найскладніших умовах єдність громади стараємося зберегти


18 жовтня у стінах трапезної Консисторії Львівської єпархії ПЦУ з благословення Митрополита Макарія та ініціативи духовества Успенської парафії м. Львова кафедральною громадою було організовано акцію "Вареники для військових".

В умовах пандемії задля збереження здоров'я багато парафіян відгукнулося і приготували вареники в домашніх умовах. Парафіяльний актив після св. Літургії організував приготування вареників в приміщенні єпархії.

 

"При всіх "за і проти" ми можемо досягнути спільного позитивного результату! Сьогодні Успенською громадою: священики і добродійки, наші парафіяни і вихованці, які серцем з нами, здійснили те, що є історією у особистому і суспільному житті.

Дякуємо о. Ігорю Бурмилу, о. Олегу Древняку та о. Тарасу Солуку, їхнім добродійкам, нашим госоподиням, що були в цей день з нами,  вдячні усім господиням, які вдома приготували вареники і принесли їх до Братства" - зазначив на своїй сторінці о.д. Юрій Федів.

Парафіянка Успенської церкви м. Львова п. Богдана Кузьма, яка працює головним бухгалтером Львівського музичного фахового коледжу імені С.П. Людкевича, незважаючи на перенесену операцію на серце, також підтримала свою громаду. "Хочеться, щоб тепло нашої церкви, наших матерів було на Сході у душах хлопців, які ризикують життям! Маленька турбота про них - це те, що ми можемо зі Львова передати".