Капелали Львівської єпархії відвідали зону АТО


Впродовж 20-25 жовтня священики-капелани Львівської єпархії ПЦУ відвідали зону АТО (ООС) та передали зібрану гуманітарну допомогу від вірних нашої єпархії.

Священослужителі мали можливість поспілкуватися із військовослужбовцями, які несуть службу у районі м. Маріуполя.

Українські воїни висловили вдячність єпархії в особі о. Олега Древняка та о. Олега Малетича за матеріальну, духовну та моральну підтримку.

Як зазначив о. Олег Древняк: "Кожна наша поїздка - це живий досвід для нас, а для воїнів - духовна і моральна підтримка. Ми вдячні нашим парафіянам за жертовність, якої вони зігрівають серця хлопців, що стоять на сторожі миру і спокою в Україні, бо їм зараз потрібна наша моральна підтримка, підтримка у молитві".

Напередодні поїздки у єпархіальній трапезній Успенська громада із Львівським ставропігійним братством св. ап. Андрія Первозваного організували акцію "Вареники для солдата", яку також підтримали парафіяни храму Успення праведної Анни (Голоско) та родини наших священиків о. Ігоря Бурмила, о. Олега Древняка, о. диякона Юрія Федіва і о. Тараса Солука із храму Різдва Івана Хрестителя (Пасічна).

Приємно, що до акції приєдналася і родина Півнюк, які були учасниками бойових дій у зоні АТО.

Парафіянка Успенської церкви м. Львова п. Богдана Кузьма, яка працює головним бухгалтером Львівського музичного фахового коледжу імені С.П. Людкевича, незважаючи на перенесену операцію на серце, також підтримала свою громаду. "Хочеться, щоб тепло нашої церкви, наших матерів було на Сході у душах хлопців, які ризикують життям! Маленька турбота про них - це те, що ми можемо зі Львова передати". 

Хочемо подякувати усім священикам та парафіянам нашої єпархії, які внесли свою лепту у поїздку та сприяють поширенню благодійності.