Відійшов у вічність протопресвітер Євген Медведик, який служив у виногаднику Господньому 63 роки


Із сумом повідомляємо, що 03 вересня 2020 року, на 90-му році життя відійшов у вічність духівник Жовківсько-Кам'янка-Бузького деканату Львівської єпархії ПЦУ протопресвітер Євген Ведмедик, який народився 31 серпня 1931 року.

У свято Преображення Господнього, 19 серпня 1957 року у місті Львові архієпископом Палладієм він був рукоположений у сан священника, після чого обслуговував парафії у Жовківському районі.

11 квітня 1963 року указом архієпископа Львівського і Тернопільського Григорія отець Євген був призначений настоятелем храмів Святителя Миколая села Любеля та Успіння Пресвятої Богородиці села Бесіди (за сумісництвом) Жовківського району Львівської області, на яких священнодіяв до сьогоднішнього дня впродовж 57-ми років.

Прослуживши щиро й віддано Богові, Церкві та людям у Христовому винограднику 63 роки, отець Євген покликаний Господом залишити земний світ, щоб душею вознестись до світу духовного.

Чин похорону у співслужінні духовенства деканату на чолі з о.-деканом Іваном Сасом було відслужено 05 вересня у парафіяльному храмі с. Любеля.

Висловлюючи співчуття родині та парафіянам, заносимо свої молитви до Бога, щоб Милосердний Творець простив новопреставленому нашому спібрату та духовному наставнику всі гріхи його вільні та невільні, свідомі та несвідомі, оселив душу отця Євгена у місці, де всі праведні перебувають!