На храмове свято св. Онуфрія на св. Гору в Ушні прибули архієреї з Галичини, Волині і Таврії


25 червня у храмі св. Онуфрія монастирського комплексу Положення ризи Пресвятої Богородиці на запрошення Митрополита Львівського Високопреосвященнішого Макарія, у співслужінін єпископа Таврійського і Новокаховського Преосвященнішого Бориса, Високопреосвященніший Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив св. Літургію у співслужінні духовенства Галичини і Волині Православної Церкви України.

Перед входом до монастирського храму св. Онуфрія Владик зустріла братія монастиря. Ігумен Онуфрій (Дзюпин) виголосив вітальне слово очільнику Волинської єпархії Високопреосвященнішому Михаїлу.

Мелодійно супроводжував співом відправу хор вірних м. Золочева, які завжди розділяють радість із братією монастиря.

 Наприкінці відправи Митрополит Михаїл подякував Владиці Макарію за запрошення очолити святкові дійства у Святогірському монастирі Положення ризи Пресвятої Богородиці.

Владика Михаїл привітав присутніх зі святом, закликав до щирої молитви, відданості Богові,  настоятелеві обителі ігумену Онуфрієві подарував образ Волинської Богоматері.

На завершення духовенство освятило воду біля монастирської криниці та заспівало многоліття.

Нагадаємо, храм св. Онуфрія 1774 р. побудови для монастиря офірувала громада УАПЦ с. Бісковичі Самбірського району після побудови величного собору у своєму селі. Завдяки згуртованості єпархіяльної спільноти храм до року часу був відреставрований та освячений єпископатом УАПЦ на Святій Горі в с. Ушня Золочівського району Львівської області.

https://uaoc.lviv.ua/parafiji/monastir-polozhennja-rizi-dm/