У день св. Духа Митрополит Макарій звершив чин освячення престолу у с. Торгановичі на Старосамбірщині


На запрошення православної громади с. Торгановичі Митрополит Макарій здійснив візитацію Старосамбірщини. Молодь в українських строях вітала свого архіпастиря словами релігійної поезії. Із хрестом Владику зустрів ієр. Володимир Москаль.

Перед св. Літургією Владика звершив чин освячення престолу.


Митрополиту Макарію св. Літургію  співслужили священослужителі Львівської єпархії ПЦЦ з Старосамбірського, Самбірського, Мостиського та Перемишлянського деканатів: митр. прот. Михайло Демків, митр. прот. Роман Шак, митр. прот. Василь Моцяк, митр. прот. Василь Данькович, ієр. Назар Пешко, ієр. Володимир Москаль, ієр. Олег Комарницький, ієр. Олег Сташко, а також запрошені священики із Дрогобицько-Самбірської єпархії ПЦУ - митр. прот. Богдан Лернатович
Проповідь до вірних виголосив ієр. Олег Комарницький.Основною темою пастирського звернення був догмат св. Тройці та його значення у житті християнина. Зокрема о. Олег звернув увагу на животворчу складову св.Духа у творенні Церкви Христової.
Митрополит Макарій подякував громаді та о. Володимиру за активну пастирську працю у розвитку Православної Церкви України у регіоні та вручив благословенну грамоту церковній управі і хористам парафії.
Завершилися урочистості хресним ходом та уставним многоліттям