ІІІ Фестиваль "Понад Вифлиємом" в родинній атмосфері збирає кафедральну громаду єпархії


ІІІ Фестиваль-різдвяна зустріч "Понад Вифлеємом" у родинному колі зібрала творчих людей, які спільно реалізовують щорічні благодійні проекти у Львівській єпархії ПЦУ. Львівський муніципальний хор "Гомін", академічний театр "Слово і Голос" та його керівник Наталя Половинка, дівочий хор "Грація" Львівського коледжу культури і мистецтва, парафіяльний хор "Оранта", вихованці ЛДС ПЦУ, вертеп із с. Мальчиці Яворівського району та хор "Ставрос" Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного провели благодійну акцію для Давида Франка та зібрали пожертву на лікування дитини у сумі 5 602,00 грн, яку передали родині у часі спільного колядування.

Привітав колядників настоятель храму митр. прот. Ігор Бурмило, який понад 30 років душпастирює в Успенському храмі.

"Я радію, коли бачу і відчуваю це тепло, яке є сьогодні у стінах нашої Успенської церкви. Щоб людина відчула співану молитву, потрібно, щоб виконали її від щирого серця. Сьогодні колядували різні колективи, але настільки всі щиро прославляли народженян Спасителя, що з впененістю можна стверджувати про велику любов, яка виходить із уст кожного присутнього" - зазначив Митрополит Макарій у подячному слові колективам і організатору о. диякону юрію Федіву.

"Сьогодні наші парафіяни і добрі приятелі Успенської парафії прибули і разом славимо Різво Христове, ми разом сьогодні у симфолічній назві "Понад Вифлиємом" переносимося у самен місто, яке є коликою християнства, до якого звернене наше серце і наша душа. Ми вдячні творчим колективам, які сьогодні колядують устінах колиски християнської культури не тільки Львова, але і України" - зазначив о. диякон Юрій Федів.