Митрополит Макарій співслужив Вселенському Патріярху Варфоломію у патріяршому храмі св. Георгія на Фанарі у Константинополі


6 січня, митрополит Львівський Макарій разом з ієрархами Вселенського Патріархату та Кіпрської Церкви співслужив Всесвятійшому Патріарху Варфоломію за літургією з нагоди Богоявлення (за новим календарем).

У часі св. Літургії Патріярх Варфоломій звершив хіротонію над Георгієм Хрістодулосом, кліриком Кіпрської ПЦ.

Після св. Літургії відбулося водосвяття на водах Босфору у бухті Золотий Ріг. За традицією багаточисельна процесія пройшла вулицями Стамбулу, після чого  Вселенський Патріярх Варфоломій звершив чин освячення води.

За грецькою традицією віряни дістають хрест, який занурює-закидую Його Всесвятість у води Босфору. Особа, яка першою дістає з води хресне знамення - отримує патріярше благословення на цілий рік.

З нагоди річниці отримання Томосу 4-6 січня 2020 Константинополь відвідала українська делегація у складі Митрополита Львівськиого ПЦУ Макарія, вікарія Київської єпархії ПЦУ владики Лаврентія, о Валерія Семанця, о. Василя Лиля, Володимира Сизона та директора департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради Євгена Бойка.