Митрополит Макарій відвідав смт. Східницю у день храмового свята


19 грудня Високопреосвященніший Макарій, Митрополит Львівський на запрошення парафіян та настоятеля громади св. Миколая ієр. Олексія Тимика із архіпастирським візитом відвідав православну громаду смт Східниця.
Молодь вітала люблячого архіпастиря релігійною поезією, а настоятель о. Олексій просив батьківського благословення та очолення молитви у стінах храму, який одним із перших на Дрогобиччині 30 років тому разом із настоятелем о. Юрієм Голодом приєднався до відродженої УАПЦ та постав осередком православного життя у регіоні.
У співслужінні духовенства Дрогобицького деканату Львівської єпархії ПЦУ та запрошених священнослужителів Самбірсько-Дрогобицької єпархії ПЦУ Митрополит Макарій очолив св. Літургію.
На малому вході настоятеля ієр. Олексія Тимика було возведено у сан протоієрея.
Митрополит Макарій привітав вірних із храмовим святом, вручив для громади благословенну грамоту. Особливі слова подяки було виголошено настоятелю парафії о. Олексію за його пастирську місійну працю у смт. Східниці.
Наприкінці було відслужено Літію на могилі митр. прот. Юрія Голода - будівничого Миколаївського храму та одного із перших священослужителів ІІІ відродження УАПЦ 1989 р.