Відійшов у вічність митр. прот. Євген Толочкевич


17 грудня на 67 році життя відійшов у вічність митр. прот. Євген Толочкевич, настоятель парафії Покрови Богородиці ПЦУ  у с. Лисиничі Пустомитівського району Львівської області, інспектор Львівської духовної семінарії, почесний член Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного.

Народився о. Євген 02 червня 1953 р. у с. Нагірці Кам'янко-Бузького району, 1981 р. завершив навчання у Московській духовній семінарії.

Усе своє життя о. Євген пресвятив душпастирській праці для громади с. Лисиничі: спочатку у церкві пр. Параскеви, а після розподілу громади, залишився вірним православ'ю та очолив парафію УАПЦ Покрови Богородиці, яка з 1989 р. приєдналася до ІІІ відродження.

Отець Євген з часу початку ІІІ  відродження УАПЦ був активним учасником духовного життя церкви, виховав неодне покоління священослужителів, які несуть пастирську місію у різних куточках України.

«Служіння для громади в ім'я добра, любові та милосердя завжди викликає велику повагу та пошанування. Отець Євген був особливим священиком і вирізнявся особливою духовною харизмою. Сьогодні ми проводжаємо його до вічності, як одного із найвидатніших отців православної церкви. Дякуємо за це щире і жертовне служіння», — висловив співчуття міський голова Львова Андрій Садовий.

Поховали о. Євгена біля стін його рідного Покровського храму у с. Лисиничі. Провести у останню дорогу прийшли понад 80  священослужителів ПЦУ, на чолі із Митрополитом Макарієм та єпископом Митрофаном.

Висловлюємо щирі співчуття родині та вірним громади с. Лисиничі.