Самбірщина і Мостищина радо прийняла полтавську молодь


Протягом 26-29 жовтня дитячий хор із м. Полтави "Янголи з небес" Харківсько-Полтавської єпархії (керуючий архієпископ Афанасій Шкурупій) відвідали православні парафії м. Самбора, с. Кульчиці Самбірського району, м. Турку, с. Сянки, м. Судова Вишня та Мостицька Мостиського району.

Екскурс та перебування полтавської молоді організувати отці-декани митр. прот. Ігор Поливка, митр. прот. Іван Тиндик та ієр. Олег Комарніцький.

Протягом цих днів, молодь у молитві пізнала історію та краєвиди Львівщини. Діти мали можливість помолитися на св. Літургії у храмі Різдва Івана Хрестителя у м. Самборі, а опісля для парафіян показати свої надбання у хоровому мистецтві, було відслужено молебень у храмі св. Тройці, проведено екскурсії у храмах Воздвиження ЧЖХГ, свв. Флора і Лавра, Покрова Богородиці у с. Кульчиці, ознайомилися із музеями гетьтьма Сагайдачного та Юрія Кульчицького у с. Кульчиці, відвідали храм прп. Онуфрія Великого у с. Бісковичі, храм Вознесіння Господнього у м. Мостиськах. 

Як зазначив о. Олександр Горай  у коментрі для нашого видавництва: "Ця поїздка була важлива для нашої молоді, це був стимул дітям працювати над собою. Гостинність Галичини вразили наших парафіянспільно працювати на розвиток Церкви. Те, що вони побачили на вулицях сіл і міст, християнське вітання галичан, мабуть, поміняли багато чого у нас. Архітектура храмів, їхнє оздоблення нас зачарувала - це була екскурсія у християнське середовище".