Митрополит Макарій привітав хор "Ставрос" із двадцятиріччям творчої праці


"Я вдячний за вашу жертовну роботу, я радію з Ваших успіхів, я щиро вдячний, що в умовах, коли ми були блоковані з певних причин в Європі, Ви несли позитивну інформацію про нашу УАПЦ серед українців у світі, бо Вам це вдавалося зробити, відвідуючи неодноразово Польщу, Румунію, Німеччину і Литву! Знаючи, скільки коштує Ваша праця, Ви ніколи мені не сказали за це, тільки у покорі виконували моє прохання і були завжи з нами на усіх урочистих заходах". Такими словами вдячности Митрополит Макарій привітав із 20-річчям творчої діяльності хор "Ставрос" Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного. Захід відбувся у Львівському органному залі за підтримки Львівської міської ради. Колектив прибули привітали Начальник відділу розвитку та в.о. начальника відділу культури м. Львова п. Наталя Бунда, львівський декан о. Олег Древняк, миколаївський - о. Роман Сотник, секретар Рівенсько-Волинської єпархії о. Павло Краєвський, а також колективи: хлор "Оранта" Успенської церкви, капела бандуристів "Галичанка", Львівський муніципальний хор "Гомін" та диригент Преображенської церкви п. Ярослава Крилошанська.
Цього вечора був презентований третій CD диск духовної творчості "В піснях Тебе славимо", який присвящений ювілею хору та 30-й річниці ІІІ відродження УАПЦ.
Благословенними грамотами було нагороджено хор "Ставрос", а також хористів: Марію Банах, Віктора Лущенка, Оксану Мончин та Марту Максимець