Митрополит Макарій відвідав із архіпастирським візитом Стрийщину


20 жовтня Високопреосвященіший Макарій, Митрополит Львівський на запрошення громади та її настоятеля прот. Віталія Чижовича із архіпастирським візитом завітав у парафію Покрови Богородиці с. Зарічне Стрийського району. Молодь села вітала свого духовного батька віршами, а настоятель о. Віталій запросив Владику очолити молитву за громаду та її гостей, які в цей день численно прийшли подякувати Всевишньому.
У співслужінін духовенства Львівської та Дрогобицько-Самбірської єпархій ПЦУ Митрополит Макарій очолив св. Літургію у Покровській церкві Зарічного.
На малому вході з благословення Митрополита Епіфанія настоятеля парафії прот. Віталія Чижовича було нагороджено правом носіння митри.
Після відправи Митрополит Макарій звернувся із словом проповіді до присутніх та подякував активу громади за копітку працю.
Після відправи Владика освятив новозбудовану дзвіницю. Відбувся хресний хід із читанням св. Євангелія. Многоліттям духовенству та парафіянам завершилося духовне святкування у Зарічному, яке багатьом присутнім запам'ятається позитивним настроєм та щиромолитовним духом.