Духовенство Львівської єпархії УАПЦ перебуває із робочим візитом у Швеції


На запрошення української діаспори у Королівстві Швеція духовенство Львівської єпархії УАПЦ перебуває із робочим візитом у цій країні.

28 липня у День хрещення України священики Жовківсько-Кам'янка-Бузького деканату на чолі з деканом - митр.прот. Іваном Сасом, а також митр.прот. Руслан Матвієнко (секретар-референт Консисторії Львівської єпархії) та митр. прот. Андрій Верес спільно з представниками діаспори провели офіційну зустріч з Надзвичайним і повноважним послом України у Швеції  Сагач Ігорем Михайловичем й представниками українського консульства.

Під час зустрічі у приміщенні українського посольства було обговорено ряд питань духовно-культурного спрямування, які турбують українську громаду на території Скандинавії.
З благословення Блаженнішого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ, духовенством було вручено церковні нагороди п. Ігорю Сагачу, представникам посольства та консульства, а також найактивнішим представникам української діаспори (родині Пришлівських та п. Андрію Нільсону).