17 травня, на площі Шашкевича м. Львова біля пам’ятника жертвам комуністичного режиму, була звершена міжконфесійна панахида за всіма убитими та тими, хто постраждав від політичних репресивних режимів.
За участю представників державної влади, духовенства, військових та громадськості міста до пам’ятника були покладені квіти та запалені лампади у пам’ять про невинно загиблих.
Участь у заході, з благословення митрополита Львівського Макарія, взяв секретар управління Львівської єпархії протоієрей Руслан Матвієнко.