“Помолімось сьогодні в особливий спосіб за тих, хто втратив рідних на війні за Україну”, – закликав Митрополит Львівський кир Макарій на молитовному сніданку


10 вересня 2021 року в Українському Католицькому Університеті провели «Молитовний сніданок Львівщини», на якому керівництво області та міста спільно з представниками духовенства помолилися про захист і Божу охорону для Львівщини та всієї України. Приєдналися до заходу голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький та перший заступник Андрій Годик. 

Відтак, долучилися до спільної молитви Митрополит Львівський ПЦУ Владика Макарій, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Владика Володимир, Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ Владика Мечислав, о. Олександр Іванченко секретар Львівської єпархії УПЦ, Голова Львівського Обласного об’єднання Церков ЄХБ Олег Боднар, Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Владика Димитрій та представники інших протестантських громад. Взяли участь у молінні і всі, хто частувався за сніданком.

Молитовний сніданок був присвячений 30-річчю Незалежності України та солідарності з українськими воїнами та медиками у їхній жертовній боротьбі.

Довідково:

Історія виникнення цієї ініціативи бере свій початок в період президентства Франкліна Рузвельта під час Другої Світової війни. В 1942 році, в часі особливих випробувань, члени Конгресу, вирішуючи складні питання світової політики.

Перший Національний молитовний сніданок організував у  1953 році Президент США Дуайт Ейзенхауер. За останні 3 роки молитовні сніданки у Вашингтоні відвідали представники 206 країн світу.