Священослужителі Львівської єпархії ПЦУ напередодні Різдва Христового відвідали передові позиції ЗСУ та передали допомогу від наших громад


Напередодні Нового року та Різдва Христового у грудні 2020 р. спільними зусиллями волонтерів та громад ПЦУ Львівської єпархії ПЦУ, небайдужих жертводавців наші священики здійснили волонтерсько-пастирські відвідини «ангелів охоронців» , які відстоюють незалежність і бережуть наш спокійний сон!

Львівський декан о. Олег Древняк, городоцький декан о. Степан Целень, священик православної парафії с. Гончари Пустомитівського деканату о. Олег Малетич вчергове відвідали південно-східні позиції ЗСУ, де провели духовні зустрічі із військовослужбовцями, серед яких є і парафіяни Успенської церкви м. Львова, передали подарунки від вірних нашої єпархії.

Як зазначив секретар єпархії о. Руслан Матвієнко у своєму дописі на сторінці фб: "Військові священники (капелани) Львівської єпархії ПЦУ напередодні Нового року та Різдвяних свят вкотре вирушили на східні терени України, щоб особистою присутністю та благодійною допомогою від парафіян єпархії підтримати військовослужбовців нашої держави, які цьогоріч святкуватимуть новорічні та різдвяні свята на передових позиціях лінії розмежування.

Нехай Господь благословить їхню дорогу до наших оборонців та щасливе повернення додому!".

Зазначимо, що Львівська єпархія ПЦУ регулярно надсилає допомогу для бійців ЗСУ, які несуть варту на ключових позиціях українського кордону із невизнаними республіками ДНР і ЛНР, підтримує духовно у молитві і слові, чим єднає паству із військовослужбовцями, що забезпечують мир і спокій українському народу.